Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Memoboards/ MemoBe

2020-02-16
Memoboards/ MemoBe

MEMOBOARDS ZMIENIA SIĘ W MEMOBE


Marka produktów Memoboards, pierwszy swój krok postawiła w 1993 r. pod szyldem firmy Dom Korkowy s.c., kiedy to rozpoczęto w Krakowie pierwszą produkcję tablic korkowych. Obecnie marka Memoboards zajmuje już stałe, kluczowe miejsce wśród produktów branży artykułów biurowych, szkolnych oferując wysokiej jakości tablice korkowe, suchościeralne, magnetyczne, kredowe, różnego rodzaju produkty do prezentacji.


MemoBe to nie jest jedynie nowe logo, nowa nazwa. MemoBe to swego rodzaju manifest, wezwanie do działania, do odkrywania siebie, do pokonywania barier, do czerpania satysfakcji z działania.

Rozszerzamy swoje horyzonty i kompetencje, a wraz z nimi - naszą ofertę. MemoBe to już nie tylko tablice, to produkty, które ułatwią Ci komunikację zarówno z bliskimi, jak i z partnerami biznesowymi. To narzędzia, które wspierają Cię w rozwijaniu siebie, Twoich zainteresowań, pasji, ale także Twojego biznesu. Ważne, aby środki, których używasz nie stanowiły dla Ciebie kolejnych ograniczeń, ale były wsparciem i motywacją.

pixel